Valentino Voce Viva EDP 100 ml Kadın Parfüm

Diğer kartlara
811,99 TL

Deniz'e özel
676,99 TL

%17,00
indirim
135,00 TL
kazancınız


Ürün Detayları Ödeme Seçenekleri İade Koşulları
Açıklama

"Valentino Beauty, Color Cool Couture marka konumlandırması ve Roma ile olan özel bağı ile bir güzellik markasıdır.

Voce Viva, sesinizin tonu ile parfümünüzün kokusu arasında çok özel bir bağ kurar. Çünkü sesiniz de adeta kokunuz kadar kişisel ve samimidir; ardında çok büyük izler bırakır.

Voce Viva’nın içeriğindeki çarpıcı çiçek buketinin mükemmel uyumu, beklenmedik kristal yosun notasıyla bağımlılık yapıcı ve çok daha güçlü hale gelir; her kadının eşsiz sesinin gücünü kutlar.

Voce Viva, Valentino’nun çok yönlü feminite algısına adeta bir övgüdür.

“COLOR”: ÜST NOTA
İtalyan Bergamotunun tatlı ve sulu mandalina özü ile yumuşatılmış rengârenk ve ışıltılı açılışı.

“COUTURE”: ORTA NOTA
Portakal çiçeği özütü ve altın gardenyanın uyumu ile zengin bir çiçek buketi.

“COOL”: DİP NOTA
Beklenmedik kristal yosun notası Voce Viva’ya modern bir yoğunluk katarken, vanilya ile zenginleştirilerek kokuyu mükemmel bir şekilde tamamlar.

Voce Viva'nın ikonik şişe tasarımı Maison Valentino ve Voce Viva’nın kadınsı değerlerini taşır.

Kare şekli ve yanlardan Valentino’nun couture elbise tasarımlarının siluetini yansıtan V şeklindeki girinti detayları ile camdan gösterişli bu özel şişe altın rengindeki Voce Viva parfüm özü ile ışığı yansıtır ve ikonik V şeklinin yansımasını ortaya çıkarır.

Valentino’nun ikonik zımba detayları Voce Viva’nın kapağında da kendini gösterir. Modern, keskin ve güçlü bir kişiliği tasvir eden altın rengi zımba detayları şişe tasarımının gücünü vurgular.

Bu benzersiz şişe, Valentino’nun ikonik rengi olan canlı bir kırmızı ile imzalanmıştır ve Valentino Beauty’nin renkleri ne kadar cesurca kullandığını Voce Viva’nın kapağındaki dikkat çekici imza Rosso kırmızısı ile adeta yeniden kanıtlar.

 


Etiketler
Valentino Voce Viva EDP 100 ml Kadın Parfüm
Ürün özelliklerinde verilen bilgiler üretici firmadan, distribütör veya yetkili satıcıdan ve çeşitli internet kaynaklarından derlenmiştir. Verilen detaylar bilgilendirme amaçlıdır ve % 100 doğruluğu tarafımızdan garanti edilmemektedir. Ayrıca paket içeriği ilgili firmalarca bilgi verilmeksizin değiştirilebilir.

Bülten Aboneliği
İndirimKartimda.com - Copyright 2020 © ETTS Elektronik Tic.Tah.Sistemleri San. ve Tic Ltd.Şti. Her Hakkı Saklıdır.

logo_mc
DenizBank
Product Request