indirimkartimda.com hizmetleri
DenizBank müşterilerine özeldir.

İade İşlemleri

Mesafeli Sözleşmeler Hakkında Yönetmelik madde 8 vd. hükümleri uyarınca, Alıcı, Ürün’ün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 14 gün içinde malı reddederek cayma hakkına sahiptir. Tüketicinin cayma bildiriminin Satıcı’ya ulaştığı tarihten itibaren 10 gün içinde ürün bedeli Alıcı’ya iade edilir.Alıcı cayma hakkı bildirimini yaptıktan sonra 10 gün içerisinde ürünü iade etmelidir. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen Ürün’ün kargo bedeli Satıcı tarafından karşılanır.

ALICI, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. Teslimden sonra mal/hizmetin özenle korunması borcu, ALICI’ya aittir. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Fatura iade edilmelidir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Zeytinoğlu Caddesi, Fenerli Hristo Sokak, Çevre Sitesi, 14/C 2D, Akatlar 34335 Beşiktaş - İstanbul / Türkiye

Telefon: +90 212 232 4347 pbx
+90 212 356 4345

E-Posta: destek@indirimkartimda.com

Çalışma Saatleri:
09:00-18:00 (Pazartesi-Cuma)
10:00-16:00 (Cumartesi)


Bülten Aboneliği
İndirimKartimda.com - Copyright 2013 © ETTS Elektronik Tic.Tah.Sistemleri San. ve Tic Ltd.Şti. Her Hakkı Saklıdır.

logo_mc
DenizBank