indirimkartimda.com hizmetleri
DenizBank müşterilerine özeldir.

Gizlilik Politikası

  • Kişisel bilgilerinizin gizliliğini korumak önceliğimizdir. Size ait bilgileri fiziksel ve elektronik her türlü önlemi alarak ve uymakla yükümlü olduğumuz yasaların öngördüğü kanun ve uygulamalara bağlı kalarak sağlamaktayız ve ilgili mevzuat hükümlerine uygun olarak korumaktayız. Bütün çalışanlarımıza kişisel bilgilerin gerektiği şekilde korunması için eğitim verilmektedir.
  • İndirimkartimda.com’a üye olurken ve alışveriş yaparken verdiğiniz her türlü bilgi (ad, soyad, doğum tarihi, e-posta vb…) sizlere daha ayrıcalıklı hizmet verebilmek adına indirimkartimda.com güvencesiyle saklanmaktadır. Size ait bilgileri sisteme yazma, kaydetme ve güncelleme hakkı size aittir. Sistemimiz bir başka üyenin sizin bilgilerinize ulaşmasına ve üzerinde değişiklik yapmasına izin vermez.
  • İndirimkartimda.com, kişisel bilgilerinizi iletişim kampanyaları (e-posta, SMS, vs.) dahilinde size bilgi vermek amacıyla kullanılabilir . Dilediğiniz zaman indirimkartimda.com sitemizden bize mesaj göndererek, 0212 2324347 no’lu telefonumuzdan bizi arayarak size bilgi verilmesini durdurabilirsiniz. İndirimkartimda.com, üyelik aşamasında verdiğiniz bilgilerinizi reklam ve/veya tanıtım amacıyla kullanılmak üzere, sizin izniniz olmadan farklı hiçbir kurum ve kuruluşla paylaşmaz.
  • İndirimkartimda.com, üyeliğe ilişkin kimlik ve şahıs bilgilerinizi, güvenliğiniz ve kendi yükümlülüğümüzü ifa etmemiz sırasında (devlet ve kamu güvenliğinin tehdidi gibi durumlarda, kanuni sebeplerle Türkiye Cumhuriyeti’nin kurum ve kuruluşları ile) veya bazı istatistiki değerlendirmeler için dilediği biçimde kullanabilir. Bu bilgilerin anılan amaçlarla kullanımına peşinen muvafakat etmiş bulunmaktasınız. Sitemizdeki bilgiler şirketin satılması, birleşmesi veya yeniden yapılandırılması gibi durumlardan kaynaklanan şirket yapısındaki değişikliklerde üçüncü şahıs ya da kuruluşlara satılabilir veya devredilebilir.
  • İndirimkartimda.com, sitenin kullanım koşullarında ve sözleşmede istediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu değişiklikler, yeni sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal geçerlilik kazanır. Gizlilik Politikası Sözleşmesindeki değişikliklerden haberdar olmak üyelerimizin sorumluluğundadır.

Bülten Aboneliği
İndirimKartimda.com - Copyright 2020 © ETTS Elektronik Tic.Tah.Sistemleri San. ve Tic Ltd.Şti. Her Hakkı Saklıdır.

logo_mc
DenizBank